Marcin Kydryński ambasadorem inicjatywy “Czujesz klimat?" Rossmanna

Pierwszym ambasadorem inicjatywy został miesiąc temu Artur Rojek.

Dziennikarz i producent muzyczny a także podróżnik i fotograf Marcin Kydryński, został drugim, po Arturze Rojku, ambasadorem inicjatywy “Czujesz klimat?” Rossmanna. Kydryński, przez wiele lat związany z Programem 3 Polskiego Radia, prowadzi obecnie w Radiu Nowy Świat co niedzielę audycję “Pora siesty”. Jest także dyrektorem artystycznym Siesta Festival w Gdańsku, a Rossmann – sponsorem tytularnym tego corocznego festiwalu organizowanego od 2011 r. Obaj ambasadorzy mają wspierać markę sieci drogerii w popularyzacji proekologicznych postaw i działań.

Rossmann chce ułatwić klientom wybór bardziej przyjaznych środowisku produktów oznaczając je w sklepach stacjonarnych logotypem “Czujesz klimat?”, a na stronie rossmann.pl oraz w aplikacji Rossmann PL dodając jeszcze piktogramy symbolizujące naturalny, przyjazny skład, dobre dla środowiska opakowanie i “bardziej zielony” sposób produkcji.

W ramach akcji “Czujesz klimat?” Rossmann został również sponsorem Opener’a, na którym w br. po raz pierwszy w Polsce pojawiła się scena “Czujesz klimat?” zasilana wodorem, Off Festival – festiwalu stworzonego przez Artura Rojka oraz Great September – festiwalu i konferencji dla branży muzycznej w Łodzi, wspólnej inicjatywy Rojka i Łukasza Minty (20-22 października br.).

Paweł Piasecki 978 Artykuły

Specjalizuje się w e-commerce i nowych technologiach. Pracował m.in jako tłumacz i redaktor, przez ponad 5 lat przygotowywał codzienny serwis prasowy dla przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. Miłośnik muzyki klasycznej i jazzu.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.