Katarzyna Bosacka powraca w programach "MądrzeGotujemy"

To wspólny projekt TVN i Carrefour Polska, realizacją zajmuje się BrandTime.

Katarzyna Bosacka w programie \"MądrzeGotujemy". Fot. TVN Warner Discovery.
Katarzyna Bosacka w programie \"MądrzeGotujemy". Fot. TVN Warner Discovery.
Od 3 września TVN emituje cykl ośmiu kulinarnych spotkań z Katarzyną Bosacką, która pokazuje widzom, jak zdobytą wiedzę o dobrych nawykach żywieniowych mogą przekuć w mądre decyzje zakupowe, a ostatecznie w zdrowe i niedrogie dania. “MądrzeGotujemy” ma inspirować widzów i dawać praktyczne wskazówki pomagające walczyć z marnowaniem żywności.

– Chcąc okazać wsparcie swoim klientom w czasach wysokiej inflacji, nasz partner Carrefour Polska podjął decyzję, aby ponownie wspólnie z nami zrealizować projekt, w którym Kasia Bosacka radzi widzom, jak mądrze kupować i przyrządzać ekonomicznie posiłki. Cykl „MądrzeGotujemy” to nasza wspólna odpowiedź na zmieniającą się rzeczywistość, która stawia przed nami wiele wyzwań – powiedział Jarosław Czujak, dyrektor zarządzający w BrandTime.

“MądrzeGotujemy” pojawia się na antenie TVN w każdą sobotę o 17.50, a powtórki programu emitowane są w poniedziałki o godz. 11.40.

Za koncept kreatywny oraz nadzór nad realizacją odpowiada BrandTime. Agencja należąca do 38Group realizuje kampanie kontentowe dla Carrefoura, Obi i Dr. Oetkera. Zajmuje się kreacją, produkcją oraz zakupem mediów związanych z realizowaniem wielokanałowych projektów branded content.

Za produkcję odpowiedzialna jest grupa Warner Bros. Discovery (TVN).

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.