PAP MediaRoom: materiały wideo i transmisje do pobrania za darmo

Dziennikarze PAP MediaRoom obecni są na wszystkich najważniejszych imprezach biznesowych w Polsce, gdzie rozmawiają z ekspertami z niemal każdej dziedziny. Na stronie PAP Mediaroom można również śledzić debaty tematyczne związane m.in. ze zdrowiem, z energetyką czy fake newsami.

Dziennikarze PAP MediaRoom od lat zdają relacje z najważniejszych imprez gospodarczych w Polsce. Są obecni na Europejskim Kongresie Gospodarczym w Katowicach, Forum Ekonomicznym w Karpaczu, Kongresie 590, Impact w Poznaniu, a także wielu innych. Relacjonują dyskusje poświęcone najbardziej istotnym obecnie tematom, związanym m.in. z energetyką, cyberbezpieczeństwem czy bankowością. W efekcie powstają ekskluzywne materiały wideo, w których wypowiadają się polscy i zagraniczni eksperci. Materiały te dostępne są za darmo dla wszystkich redakcji. Wystarczy pobrać je ze strony PAP MediaRoom i umieścić na swojej stronie internetowej. 

„Materiały wideo umieszczane na stronie PAP MediaRoom są starannie przygotowywane przez profesjonalny zespół redaktorów, operatorów i montażystów. Tworzone są z użyciem najnowszych technologii, dzięki którym odpowiadają bieżącym trendom i światowym standardom – zarówno pod względem technicznym, jak i merytorycznym” – mówi Patryk Zalasiński, redaktor z Zespołu Transmisji i Realizacji Wideo. 

Materiały wideo na PAP MediaRoom: pobierz i embeduj za darmo: https://pap-mediaroom.pl/kategoria/polecamy/wideo 

Poza krótkimi materiałami wideo, będącymi podsumowaniem największych wydarzeń czy dyskusji gospodarczych, na stronie PAP MediaRoom można obejrzeć „na żywo”, a potem pobrać do dalszej dystrybucji zapisy konferencji, debat i innych wydarzeń medialnych organizowanych przez PAP, a także partnerów agencji. Są to w dużej mierze materiały poświęcone profilaktyce zdrowotnej, działaniu systemu ochrony zdrowia, ale nie tylko. Wśród nich można również znaleźć debaty na temat inwestycji czy narastającego problemu fake newsów.

„Specjalistyczne debaty oraz konferencje organizowane w PAP nie tylko pogłębiają fachową wiedzę i dają nowe spojrzenie na najróżniejsze tematy, ale po prostu są ciekawe. Wydarzenia te w większości są transmitowane online i mogą dotrzeć dosłownie do każdego odbiorcy, który ma połączenie z internetem” – wskazuje Patryk Zalasińki

Relacje z wydarzeń medialnych na PAP MediaRoom: pobierz i embeduj za darmo: https://pap-mediaroom.pl/kategoria/transmisje-online 

Profesjonalnie przygotowane materiały wideo na stronie PAP MediaRoom prezentują aktualne opinie specjalistów z wielu dziedzin, przedstawicieli rządu i parlamentu, reprezentantów urzędów państwowych, a także szefów największych przedsiębiorstw w Polsce. Są dostępne dla mediów za darmo.

Źródło informacji: PAP MediaRoom

 

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.