PAP MediaRoom: relacje z najważniejszych wydarzeń biznesowych w Polsce

Redaktorzy serwisu PAP MediaRoom relacjonują najważniejsze wydarzenia biznesowe w Polsce. Forum Ekonomiczne w Karpaczu, Europejski Kongres Gospodarczy w Katowicach czy Impact w Poznaniu - to tylko niektóre z imprez, na których są obecni.

Opracowane przez nich informacje są zamieszczane na stronach PAP MediaRoom, skąd można pobierać je za darmo.

W dobie kryzysu wywołanego przez agresję Rosji na Ukrainę sprawy gospodarcze stały się głównym tematem niemal wszystkich serwisów informacyjnych. Rosnące ceny paliwa, towarów i usług oraz czynniki wywołujące inflację to kwestie, którymi interesują się wszyscy Polacy. Dlatego redaktorzy PAP MediaRoom uczestniczą w najważniejszych wydarzeniach biznesowych w Polsce, relacjonując dyskusje dotyczące kluczowych dla gospodarki tematów.

Bezpłatne materiały dla mediów przygotowane przez Zespół Obsługi Medialnej PAP: https://pap-mediaroom.pl/zrodlo/PAP%20MediaRoom

- Jesteśmy w Karpaczu na Forum Ekonomicznym, Europejskim Kongresie Gospodarczym w Katowicach, śledzimy także panele Impact w Poznaniu. Piszemy o sprawach interesujących dla większości czytelników, takich jak m.in. ceny paliwa, niezależność energetyczna, rozwój odnawialnych źródeł energii, rozbudowa polskiego przemysłu czy funkcjonowanie sektora bankowego – mówi Anna Piotrowska, kierowniczka Zespołu Obsługi Medialnej.

- Pracując dla naszych klientów – największych graczy z niemal każdej dziedziny gospodarki – relacjonujemy również konferencje prasowe dotyczące ciekawych wydarzeń. Piszemy o raportach, osiągnięciach czy rekordach, jakie padają w polskim biznesie – dodaje Anna Piotrowska.

Podkreśla jednocześnie, że rzetelnym tekstom towarzyszą w większości przypadków również materiały wideo. Będące zazwyczaj podsumowaniem głównych kwestii omawianego zagadnienia.

- Chcemy, aby rzetelnie i dobrze napisanym materiałom tekstowym towarzyszyły równie profesjonalne materiały wizualne – mówi Anna Piotrowska.

Przygotowywane przez Zespół Obsługi Medialnej teksty i wideo są do pobrania zupełnie za darmo ze strony PAP MediaRoom. Można je swobodnie dystrybuować w innych mediach, podając jedynie źródło ich pochodzenia.

Źródło informacji: PAP MediaRoom

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.