Izabela Sakowicz managing directorem wydawnictwa VFP Communications

Zarządzający przez wiele lat wydawnictwem Piotr Myszak żegna się z VFP Communications,

– Po ponad 15 latach pełnienia różnych funkcji w VFP Communications przyszedł czas na nowe wyzwania – mówi Piotr Myszak, który pełnił funkcję zarządczą od 2016 r. Nowym dyrektorem zarządzającym będzie Izabela Sakowicz (na zdjęciu), która obejmie swoje stanowisko 1 października br.

Izabela Sakowicz ma bogate doświadczenie w branży mediów. Pracowała jako global brand development manager i managing director CEE w Foundry (dawniej IDG – International Data Group). W nowej firmie skoncentruje się przede wszystkim na portfolio produktów cyfrowych oraz rozwoju tytułów branżowych VFP.

– Objęcie stanowiska dyrektora zarządzającego VFP Communications to dla mnie ogromne wyróżnienie. Cieszę się na nowe wyzwania i możliwości, które niosą marki VFP. Z chęcią więc wykorzystam swoje dotychczasowe doświadczenie, wspierając dalszy rozwój spółki. Równocześnie jestem szczęśliwa, mogąc poznać nowe koleżanki i kolegów. Wierzę, że filarem sukcesu każdej dobrze prosperującej firmy jest zgrany zespół, a team VFP ma ogromny potencjał – mówi Izabela Sakowicz.

Izabela Sakowicz zdobyła szerokie kompetencje w takich dziedzinach jak media B2B, digital marketing czy data. W ciągu 15 lat pracy pełniła funkcje marketingowe, sprzedażowe, business development i inne związane z kreowaniem wzrostu w firmach. Pełniąc rolę managing directora CEE w Foundry, była jednocześnie global brand development managerem trzech marek: Computerworld, Networkworld i InfoWorld.

VFP Communications jest wydawcą branżowych miesięczników: „Media Marketing Polska”, „Handel” i „Food Service”, właścicielem portali MMP24.pl, Handelextra.pl i Ouichef.pl. Jest także organizatorem konferencji, m.in. Multiscreen Day i Shopper Day, oraz konkursów branżowych Golden Arrow i Kreatura oraz Hit Handlu.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.