Koncert Piotra Bukartyka i Ajagore w Radiu Nowy Świat

Koncert odbędzie się 30 września, w przededniu Dnia Polskiej Muzyki.

Koncert Piotra Bukartyka i zespołu Ajagore, promujący ich najnowszą płytę „Wieloryb Fiutin i inne opowiadania” odbędzie się w najbliższy piątek 30 września br. o godz. 20 w siedzibie i na antenie Radia Nowy Świat, będzie także transmisja audio i wideo na stronie internetowej radia. Niemal wszystkie piosenki, z wyjątkiem dwóch, miały premiery na antenie stacji w ramach piątkowego cyklu „Ze śpiewnika Bukartyka”.

– Chcielibyśmy zaprosić wszystkich chętnych na koncert, ale przy liczbie ponad 32 tys. Patronek i Patronów jest to po prostu niemożliwe. Zamierzamy w niedługiej przyszłości uruchomić Strefę Patrona na naszej stronie internetowej i będziemy mieć dla naszych darczyńców ciekawe, cykliczne propozycje - zapowiada Sławomir Gołębiowski, Dyrektor Marketingu i Sponsoringu w Radiu Nowy Świat.

Koncert Bukartyka, bacznie przyglądającego się polskiej rzeczywistości i komentującego ją w swoich tekstach, odbywa się w przededniu Dnia Polskiej Muzyki. 1 października polska muzyka dominuje w blisko 100 stacjach radiowych i telewizjach muzycznych biorących udział w akcji, a między godziną 10 a 11 ma wyłączność w ramówkach. Radio Nowy Świat zaplanowało na ten dzień specjalne polskie wydanie “Koncertu życzeń” (10:00-12:00), które poprowadzą Joanna Kołaczkowska i Marcelina Słomian.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.