SkyShowtime w Polsce w lutym 2023 r.

To kolejny amerykański gracz streamingowy w Polsce po Netfliksie, HBO, Disneyu i Amazonie.

W lutym przyszłego roku ruszy w Polsce nowy serwis streamingowy SkyShowtime. To już kolejny po Netfliksie, HBO, Amazon Prime Video i Disney+ amerykański serwis z filmami i serialami na żądanie (VoD). Należy do koncernów mediowych Comcast i Paramount Global. Od września br. działa w krajach skandynawskich (Szwecja, Dania, Finlandia i Norwegia), a od października także w Holandii i Portugalii. 14 grudnia zadebiutuje na Bałkanach (Serbia, Chorwacja, Bośnia i Hercegowina, Czarnogóra i Słowenia), a w lutym przyszłego roku oprócz Polski także w Rumunii, na Węgrzech, w Czechach, Słowacji i Albanii.

W bibliotece dostępnych tytułów znajdą się filmy i seriale wytwórni Universal Pictures, Paramount Pictures, DreamWorks Animation oraz produkowane dla Nickelodeon, Paramount+, Showtime, Sky Studios i Peacock.

Cena subskrypcji nie została podana, ale opierając się na danych z Holandii (6,99 euro za miesiąc) można się spodziewać, że będzie to w granicach 30 zł miesięcznie.

Maciej Burlikowski 1717 Artykuły

W "Media & Marketing Polska" od 2000 r. Zajmuje się m.in. branżą telekomunikacyjną, usług finansowych, samochodami i energetyką. Uwielbia podróże dalekie i bliskie.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.