Wojciech Stuchlik dołącza do Under Ski Tower jako producent liniowy

Wesprze nowo powstałą spółkę studia OTO Film w zakresie produkcji filmów fabularnych. 

Doświadczony producent liniowy Wojciech Stuchlik to kolejne duże wzmocnienie zespołu Under Ski Tower. W ostatnim czasie do spółki dołączyli Paweł Jóźwik jako head of production i reżyserka dokumentalna Aneta Kopacz, która objęła funkcję producentki kreatywnej.

W ostatnich latach Stuchlik był m.in. koproducentem filmów fabularnych "Detektyw Bruno" (pojawił się na ekranach kin w 2022 r.), "Powrót do tamtych dni" i "Fisheye" oraz producentem wykonawczym filmu fabularnego "Czarny młyn" i serialu animowanego "Wilq superbohater". Jako producent debiutował w 2011 r. horrorem „Sparrow” w reżyserii Shauna Troke’a. Ukończył media studies na nowojorskim Queens College oraz organizację produkcji filmowej i telewizyjnej w Szkole Filmowej im. Krzysztofa Kieślowskiego w Katowicach. Jest członkiem Krajowej Izby Producentów Audiowizualnych.

Under Ski Tower to jedna z grupy wyspecjalizowanych spółek skupionych wokół studia OTO Film. Będzie zajmować się produkcją seriali, filmów pełnometrażowych i dokumentalnych, a także programów telewizyjnych.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.