Łukasz Smolarski zrealizował cykl rozmów “Słuchaj, tak to działa" dla Samsunga

Rozmów o związkach technologii i biznesu można posłuchać m.in. na Spotify, a w formie wideopodcastu obejrzeć na kanale Samsunga na YouTube.

10-odcinkowy cykl rozmów i wideorozmów z ludźmi biznesu “Słuchaj, tak to działa” jest dostępny na kanale YouTube Samsung Polska i najpopularniejszych platformach streamingowych. Powstał też landing page projektu: www.taktodziala.samsung.pl. Cykl promowany jest hasłem “Rozmowy, które przenoszą biznes do przyszłości”. Na przykładach konkretnych, odnoszących sukcesy firm pokazano w nim, w jaki sposób technologia oddziałuje na biznes – jak zmienia jego oblicze i rozszerza możliwości.

Rozmowy prowadzi Łukasz Smolarski, który ma duże doświadczenie biznesowe zdobyte m.in. w firmach HP i IKEA. Z tą drugą związany jest od ponad czterech lat, a od grudnia 2020 r. zajmuje w niej stanowisko innovation & co-creation manager. Popularność zyskał jako twórca “Biznes Misji”, kanału na YouTube, który ma obecnie 211 tys. subskrybentów. Wśród jego gości w cyklu “Słuchaj, jak to działa” są m.in. Michał Sadowski, założyciel platformy Brand24, Startup Founder of the Year, psycholożka i założycielka startupu Mindgram Małgorzata Ohme, współzałożyciel portalu Slowshop Marcin Szałek, seryjny przedsiębiorca i inwestor (współtwórca Delivery Hero, PizzaPortal.pl, Bean&Buddies, SunRoof, iTaxi) oraz trener biznesu Lech Kaniuk, COO firmy Lite e-Commerce Maciej Nowakowski.

- W Samsungu wierzymy, że nieocenionymi wartościami w biznesie są relacje i wymiana wiedzy oraz inspirowanie się innym punktem widzenia. Projekt Słuchaj, tak to działa, do którego zaprosiliśmy najciekawsze nazwiska młodego polskiego biznesu, jest tego wyrazem – tłumaczy Magda Sielachowicz-Nowakowska, head of marketing, Samsung Polska.

Paweł Piasecki 946 Artykuły

Specjalizuje się w e-commerce i nowych technologiach. Pracował m.in jako tłumacz i redaktor, przez ponad 5 lat przygotowywał codzienny serwis prasowy dla przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. Miłośnik muzyki klasycznej i jazzu.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.