Sołtysiak, Jasiński i Pawiński tworzą agencję New Areas

Agencja opracowała podejście, które jest efektem ponad półtorarocznego projektu badawczo-rozwojowego.

New Areas zorganizowało swoją ofertę wokół trzech grup rozwiązań. Pierwszą z nich są rozwiązania orientujące, których celem jest diagnoza sytuacji zastanej i eksploracja rynkowych szans. Druga grupa to rozwiązania pozycjonujące, skupione na właściwym ustawieniu i ukierunkowaniu marki. Rozwiązania nawigujące natomiast przekładają strategię na użyteczne narzędzia i plany wdrożeniowe, które usprawniają codzienne zarządzanie marką oraz ułatwiają współpracę klienta z innymi podmiotami.

Zespołem badawczym New Areas odpowiadającym za grupę rozwiązań orientujących kieruje dr Paweł Pawiński, od ponad dziesięciu lat związany z Uniwersytetem Wrocławskim, gdzie współtworzy kierunek komunikacja wizerunkowa. W ramach pracy pozaakademickiej zaangażowany był w ponad 150 projektów komercyjnych, wspierał etapy diagnostyczne, koncepcyjne i ewaluacyjne. Realizował je m.in. z One Eleven, Grupą 4P i Brightlight. Za grupę rozwiązań pozycjonujących odpowiada Paweł Jasiński, strateg i konsultant od ponad dziesięciu lat. Interdyscyplinarne kompetencje i wiedzę zdobywał, pracując w sześciu agencjach o różnych profilach, m.in. BNA, 2012 Agency, Przestrzeń czy VMLY&R, a także jako niezależny doradca. Współtworzył agencję brandingową Wyraz. Paula Sołtysiak, odpowiadająca za grupę rozwiązań nawigujących, zajmuje się budowaniem strategii marek i komunikacji od ponad dziesięciu lat. Zdobywała doświadczenie w agencjach sieciowych (VMLY&R i JWT) oraz jako niezależna konsultantka strategiczna, wspierając start-upy i firmy technologiczne w zakresie marketingu B2B. Wykłada strategię marki na Uniwersytecie Wrocławskim.

New Areas pracuje zarówno dla klientów korporacyjnych, jak i start-upów w każdej fazie rozwoju. W portfolio agencji znajdują się m.in. marki z kategorii FMCG, tech i e-commerce.

Katarzyna Kacprzak 671 Artykuły

Zajmuje się agencjami reklamowymi i eventowymi. Ma na oku studia produkcyjne i branżę OOH. Gdyby mogła wybrać byłaby kopistką w Bibliotece Aleksandryjskiej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.