Weronika Wawrzkowicz-Nasternak dołącza do zespołu Radia Nowy Świat

Będzie współprowadzącą poranną audycję w soboty. Od 22 stycznia do RNŚ wraca niedzielna audycja Andrzeja Poniedzielskiego, natomiast współpracę z radiem zawiesza Jan Emil Młynarski.

W styczniu do zespołu Radia Nowy Świat (RNŚ) dołącza Weronika Wawrzkowicz-Nasternak, dziennikarka radiowa i telewizyjna, autorka „Rozmawiam, bo lubię” - kanału na YouTube, strony na Facebooku i prowadzonego od czerwca 2017 r. bloga (rozmawiambolubie.pl). Pracowała m.in. w TVP, TVN Style, TVN Warszawa i Canal +, a w latach 2010-2017 była związana z Radiem Chillizet, gdzie prowadziła poranny program „Śniadanie do łóżka”. Specjalizuje się w rozmowach z autorami i autorkami książek, przeprowadzała je m.in. dla Empiku (były emitowane na empik.com oraz w social mediach tej sieci sklepów). Sama jest też współautorką wraz z Martą Stacewicz-Paixão książki "Lizbona. Miasto, które przytula" (Wielka Litera, 2019).

W RNŚ Weronika Wawrzkowicz będzie współprowadzącą poranną audycję w soboty. Będzie ją też można usłyszeć 15 stycznia w audycji z cyklu „Z archiwum polskiej rozrywki” (20:00-22:00), którą poprowadzi wraz z Michałem Nogasiem.

Od 22 stycznia na antenę RNŚ wraca Andrzej Poniedzielski, który w każdą niedzielę w godz. 20-22 poprowadzi autorską audycję "Piosennik". Jednocześnie ogłoszono, że współpracę ze stacją zawiesza Jan Emil Młynarski, autor emitowanej dotychczas w każdą niedzielę od godz. 14 do 15 audycji "Wesoła warszawska fala".

Paweł Piasecki 1017 Artykuły

Specjalizuje się w e-commerce i nowych technologiach. Pracował m.in jako tłumacz i redaktor, przez ponad 5 lat przygotowywał codzienny serwis prasowy dla przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. Miłośnik muzyki klasycznej i jazzu.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.