Zmiany w strukturze TVN Warner Bros. Discovery

Dorota Żurkowska awansuje, Piotr Tyborowicz odchodzi.

Dorota Żurkowska (na zdjęciu) awansuje w Warner Bros. Discovery w Polsce, który jest właścicielem TVN. Obejmuje stanowisko group senior vice president revenue, dotychczas pełniła funkcję group senior vice president business development, distribution & Eurosport. Będzie odpowiadać za rozwój współpracy z partnerami dystrybucyjnymi, reklamowymi i licencyjnymi.

W związku ze zmianami struktury Piotr Tyborowicz odchodzi z funkcji dyrektora biura reklamy TVN Media oraz członka zarządu TVN. Tyborowicz kierował biurem reklamy TVN od 1998 r.

Biuro reklamy TVN Media będzie teraz raportować bezpośrednio do Żurkowskiej. Za kształtowanie i nadzór nad realizacją polityki handlowej i cenowej biura reklamy TVN Media oraz relacje z kluczowymi klientami będzie odpowiadał Marcin Idzik, dyrektor sprzedaży. Eurosport, za który odpowiadała Dorota Żurkowska, znajdzie się w strukturach pionu programowego TVN Warner Bros. Discovery i będzie raportować do Bogdana Czai.

Maciej Burlikowski 1735 Artykuły

W "Media & Marketing Polska" od 2000 r. Zajmuje się m.in. branżą telekomunikacyjną, usług finansowych, samochodami i energetyką. Uwielbia podróże dalekie i bliskie.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.