Ruszyły zgłoszenia do Performance Marketing Diamonds EU

Do 10 lutego 2023 r. agencje performance, wydawcy, domy mediowe oraz brandy mogą zgłaszać swoje projekty prowadzone na 27 krajów Unii Europejskiej do V edycji konkursu Performance Marketing Diamonds EU.

Performance Marketing Diamonds EU to międzynarodowy konkurs organizowany przez Izbę Gospodarki Elektronicznej. Tegoroczna edycja wydarzenia to szansa dla wszystkich zgłaszających się na pokazanie swoich działań na terenie całej Unii Europejskiej.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni ze zgłoszeń w czterech obszarach tematycznych: Performance & Affiliate Marketing, Creative Performance, Content Performance oraz Strategy Performance. Oprócz tego jury przyzna nagrody w kategoriach głównych. Podczas Gali konkursu dowiemy się też, kto otrzyma nagrody główne oraz Grand Prix.

Zgłoszenia do V edycji konkursu są przyjmowane w języku angielskim do 10 lutego 2023 r. Ogłoszenie nominowanych nastąpi 18 kwietnia. Gala z wręczeniem nagród zaplanowana jest na 25 maja 2022 r. “Media Marketing Polska” jest partnerem tego wydarzenia.

Więcej informacji: https://pmdiamonds.eu/

Tomasz Wygnański 779 Artykuły

W MMP prawie od 20 lat pisze o marketerach i strategiach marketingowych, a także o detalistach, BTL, digitalu i badaniach. Właściciel 8- kilogramowego kota.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.