Focus Nation publikuje Praktyczny Trendbook na 2023 rok

W publikacji znajdziemy 20 trendów podzielonych na trzy obszary (social media, digital marketing i inspiracje) oraz 3 antytrendy, w tym technologie, które nas zawiodły.

Praktyczny Trendbook na 2023 rok został przygotowany przez zespół ekspertów z agencję komunikacji 360 - Focus Nation i jest do pobrania na www.focus-nation.pl/trendbook2023. Agencja należy wraz z z Imagine Nation i Moonsteps do Grupy IF Nation. Na rynku reklamy i komunikacji firmy te działają od 20 lat.

Publikacja przeznaczona jest dla osób, które zajmują się szeroko pojętą reklamą oraz marketingiem, szukają inspiracji i chcą korzystać z nowych możliwości jakie przynosi technologia. Trendbook przynosi ponad 90 stron praktycznej wiedzy. - Każdy z wymienionych przez nas trendów wzbogaciliśmy garścią praktycznych wskazówek pomagających włączyć je do obecnie realizowanych projektów. Mam nadzieję, że dzięki naszemu raportowi będziesz lepiej przygotowany do czekających Cię wyzwań, a każdą nadarzającą się okazję do kreatywnej komunikacji wykorzystasz świadomie – pisze do czytelników Michał Korczak, managing director Focus Nation. 

Część z trendów została ponadto wzbogacona o komentarze niezależnych ekspertów z branży. Są nimi:

  • Maciej Klepacki, CEO Burda Media Polska;

  • Marta Tabiś-Szymanek, dyrektor content studio Burda Media Polska;

  • Agnieszka Rzepkowska, dyrektor ds. komunikacji marketingowej PZU;

  • Katarzyna Bąkowicz, strateżka komunikacji biznesowej i medialnej, UNGC, Uniwersytet SWPS;

  • Magdalena Pilarska, employer branding & communication manager, Bank BNP Paribas;

  • Zuza Ledworowska, specjalistka analityki influencer marketingu, business development manager w Lettly, ekspertka Influtool;

  • Marcin Morawski – country marketing manager w Dell Technologies Polska.

Partnerem merytorycznym trendbooka jest IAA Polska.

"Media Marketing Polska" jest patronem medialnym publikacji obok Burda Media Polska, "Nowego Marketingu", "OOH Magazine", "Sprawny Marketingu" i "Briefu".

Zapraszamy do lektury Trendbooka dostępnego za darmo w postaci pliku PDF.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.