Marki Semilac i Hi hybrid ze stoiskiem na targach kosmetycznych Cosmoprof w Bolonii

Nesperta we Włoszech prezentuje najnowsze kolekcje, kluczowe innowacje oraz bestsellery.

Trwające od 16 do 20 marca targi Cosmoprof  dedykowane są wszystkim sektorom przemysłu urodowego i są uznawane za najważniejsze spotkanie całej branży. Na stoisku Semilac i hi hybrid  spotkać będzie można m.in. międzynarodową instruktorkę Semilac i Mistrzynię Europy w Nail Art – Annę Dobrokhotovą oraz oficjalną włoską nail master marki – Alessandrę Marchesi. Obie przeprowadzą dedykowane szkolenia i pokazy, prezentujące najświeższe trendy w kategorii, profesjonalne techniki wykonywania manicure oraz zdobień, techniki rekonstrukcji i nadbudowy paznokcia oraz kluczowe nowości i bestsellery. Gościem specjalnym wydarzenia będzie włoska beauty influencerka – Adriana Spink, oficjalna ambasadorka marki Semilac na włoskim rynku. Dla wszystkich uczestników i gości stoiska Semilac i hi hybrid przewidziane zostały atrakcyjne promocje, wyjątkowe oferty oraz upominki.

Semilac to najpopularniejsza marka lakierów hybrydowych w Polsce, obecna na rynku od 10 lat. Przeznaczona jest zarówno dla salonów kosmetycznych, jak i do samodzielnego używania w domu. W swojej ofercie posiada profesjonalne kosmetyki oraz akcesoria do stylizacji i pielęgnacji paznokci, tj. lakiery hybrydowe, lakiery klasyczne, żele i akrylożele oraz urządzenia. Marka Hi hybrid przeznaczona jest dla konsumentek, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z hybrydami lub które manicure jak z salonu chciałyby wykonać własnoręcznie w domu. 

– Marki Semilac i hi hybrid od lat umacniają swoją globalną pozycję – mówi Przemysław Rączka, CEO firmy Nesperta. – Regularnie nawiązujemy współpracę z największymi sieciami handlowymi w Europie, wprowadzając do ich oferty nasze produkty. Mocno zaznaczamy też naszą obecność na rynkach zagranicznych poprzez kolaboracje z międzynarodowymi influencerkami czy instruktorkami. Działamy już w kilkunastu krajach, w tym m.in. w Niemczech, Francji, Hiszpanii czy we Włoszech. Nieustannie poszukujemy jednak nowych możliwości rozwoju i liczymy na to, że nasza obecność na targach Csmoprof  zaowocuje kolejnymi wyjątkowymi współpracami – dodaje Przemysław Rączka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.