Radio Nowy Świat z plebiscytem na najlepszą piosenkę z tekstem

Finałowa trzydziestka utworów zostanie ogłoszona 16 kwietnia w Dniu Patronów, obchodzonym w trzecią rocznicę uruchomienia zbiórki na rzecz Radia Nowy Świat na Patronite.pl.

Od 24 marca do 15 kwietnia słuchacze Radia Nowy Świat (RNŚ) mogą zagłosować w plebiscycie na najlepszą piosenkę z tekstem. Na liście do głosowania jest 200 piosenek. Patroni i patronki, którzy aktywnie wspierają stację za pośrednictwem platformy Patronite.pl, będą mogą oddać 30 głosów, a pozostali słuchacze 5 głosów. Finałowa 30 zostanie ogłoszona 16 kwietnia w Dniu Patronów, obchodzonym w trzecią rocznicę uruchomienia zbiórki na rzecz RNŚ. Piosenek będzie można posłuchać w zaczynającej się o godz. 20 audycji, którą poprowadzą Weronika Wawrzkowicz i Maciej Jankowski.

Paweł Piasecki 978 Artykuły

Specjalizuje się w e-commerce i nowych technologiach. Pracował m.in jako tłumacz i redaktor, przez ponad 5 lat przygotowywał codzienny serwis prasowy dla przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. Miłośnik muzyki klasycznej i jazzu.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.