Bogusław Linda zatańczył w reklamie nowego burgera McCrispy [wideo]

Za kampanię odpowiada DDB Warsawa, a spot wyprodukowało studio Dobro.

Dwa nowe burgery z kurczakiem - McCrispy i McCrispy Supreme - dołączyły do ofert sieci McDonald's w Polsce 29 marca. Z okazji tej premiery sieć fast-food, która od kilku lat zatrudnia do reklam duet aktorski Michał Żebrowski i Borys Szyca, posłużyła się inną gwiazdą polskiego kina - Bogusławem Lindą. "Kto by pomyślał, że Linda tak tańczy?" - mówią w spocie młodzi ludzie, których zapewne jeszcze nie było nawet na świecie, gdy aktor zagrał w kultowym dziś firmie "Psy" w reżyserii Władysława Pasikowskiego. Koncept kreatywny opiera się na połączeniu odkrywania mało znanego szerszej publiczności talentu tanecznego z Lindy oraz smaku nowej kanapki w ofercie sieci McDonald's.

W skład burgera McCrispy wchodzi kawałek piersi z kurczaka w chrupiącej panierce z dodatkiem świeżej sałaty i pomidora oraz kremowego sosu miodowo-musztardowego. Burger dostępny jest również w wersji Supreme z dodatkiem topionego sera cheddar, świeżych warzyw oraz sosu miodowo-musztardowego.

Za strategię i koncepcję kreatywną kampanii nowego burgera w ofercie sieci fast-food odpowiada DDB Warszawa. Produkcję wideo zrealizowało Dobro. Za zakup mediów odpowiada OMD, a za komunikację PR – agencja 24/7Communication.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.