Premiera podcastu: "PigOut i Chmielarz gadają o książkach"

Partnerem nowego podcastu Audioteki jest portal LubimyCzytac.pl.

30 marca odbyła się premiera nowego podcastu „PigOut i Chmielarz gadają o książkach" realizowanego przez Audiotekę we współpracy z portalem LubimyCzytac.pl. Jego gospodarzami są popularny autor powieści kryminalnych Wojciech Chmielarz (laureat Wielkiego Kalibru w 2015 r. za powieść „Przejęcie” i Wielkiego Kalibru Czytelników w 2019 r. za „Żmijowisko”) oraz bloger PigOut. Rozmawiają o książkowych nowościach, rynkowych bestsellerach i audiobookach, których słuchają na co dzień.
 
W pierwszym odcinku, dostępnym bezpłatnie w aplikacji Audioteki oraz na jej kanale na YouTub, Chmielarz i PigOut rozmawiają m.in. o superprodukcji Stacja arktyczna Zebra oraz o tym, czy lepiej jej słuchać, czy może warto też sięgnąć po książkowe wydanie. Ssporo miejsca poświęcają audiobookowi Wampir. Jak rodzi się zło, Magdy Omilianowicz, a ich dyskusja przechodzi w wymianę myśli na temat najlepszych polskich lektorów i Wodnika Jędrzeja Pasierskiego.
 
Kolejne odcinki będą pojawiać się co dwa tygodnie w aplikacji Audioteki. Od czwartku do niedzieli można ich będzie słuchać bezpłatnie, potem w ramach usługi Audioteka Klub.
Paweł Piasecki 978 Artykuły

Specjalizuje się w e-commerce i nowych technologiach. Pracował m.in jako tłumacz i redaktor, przez ponad 5 lat przygotowywał codzienny serwis prasowy dla przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. Miłośnik muzyki klasycznej i jazzu.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.