The Alive Record - pierwsza na świecie płyta, która żyje

To specjalna edycja płyty Mariki "Cykl".

Właśnie ukazała się edycja specjalna płyty Mariki „Cykl”. Pudełko płyty zostało wykonane techniką druku 3D i wypełnione jest grzybnią boczniaka różowego. Aby z albumu wyrósł ten zjawiskowo piękny organizm, wystarczy samodzielnie zainicjować cykl, dolewając wody. Można go następnie zebrać, podlać ponownie i tym samym rozpocząć cykl od nowa.
 
Za koncepcję i realizację odpowiada NIENAUTNOWAK (Krzysztof Nienałtowski, Paweł Jan Nowak nienautnowak.com) z Change Serviceplan, projekt opakowania wykonała Grupa Projektor, model 3D zaprojektował Marcin Kruczewski, a prototypował Adam Yousfi (kaydesign.pl). 
 
Utwory na płycie są próbą redefinicji dojrzałej kobiecości. Jak mówi sama artystka: "Zaczęłam dostrzegać cykliczność życia i stałam się bardziej świadoma mojej kobiecej natury. Poczułam na własnej skórze, że życie to cykl i po prostu jesteśmy sprzężone z naturą. Dlatego mój pierwszy od lat album nazwałam „Cykl”.
 
Dzięki specjalnej edycji „Cyklu” fani artystki mogą doświadczyć wspomnianej przez Marikę cykliczności natury. 
 
Katarzyna Kacprzak 679 Artykuły

Zajmuje się agencjami reklamowymi i eventowymi. Ma na oku studia produkcyjne i branżę OOH. Gdyby mogła wybrać byłaby kopistką w Bibliotece Aleksandryjskiej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.