Madogz wygrywa przetarg Otomoto

Do zadań agencji będzie należało m.in. opracowanie nowej platformy kreatywnej dla marki.

Agencja Madogz wygrała przetarg na realizację działań reklamowych 360 dla marki Otomoto (część Olx Motors).

W ramach współpracy Madogz odpowiada za kompleksową obsługę działań reklamowych Otomoto, w tym strategię marki, komunikację 360 stopni, wsparcie w realizacji działań w obszarach ATL, mediów społecznościowych (Facebook, Instagram, TikTok, LinkedIn), public relations, content marketing i komunikację B2B. Do zadań agencji będzie należało m.in. wdrożenie zaproponowanej strategii komunikacji i opracowanie nowej platformy kreatywnej dla marki.

Agencja od ponad trzech lat współpracuje z Otomoto. Do tej pory odpowiadała za komunikację marki w kanałach digital i wspierała ją przy realizacji kampanii wizerunkowych. Efektem dotychczasowej współpracy jest kilkanaście nagród branżowych, w tym wielokrotnie nagradzany cykl „Prawdziwe historie”.

Katarzyna Kacprzak 679 Artykuły

Zajmuje się agencjami reklamowymi i eventowymi. Ma na oku studia produkcyjne i branżę OOH. Gdyby mogła wybrać byłaby kopistką w Bibliotece Aleksandryjskiej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.