Gala Marketerów, Agencji Reklamowych i Domów Mediowych już dziś

Gala, podczas której zostaną wręczone najważniejsze branżowe nagrody oraz zaprezentowane wyniki największego na rynku badania satysfakcji klientów agencji, odbędzie się 24 maja w Małej Warszawie przy ul. Otwockiej 14.

Podczas gali zostaną przyznane najcenniejsze na rynku statuetki Agencji Reklamowej Roku i Domu Mediowego Roku. Kto je otrzyma w tym roku, przekonamy się dziś po godzinie 20.

Znamy już zdobywców tytułów CMO Roku (Jakub Barzak, Storytel), Marki Roku (ING) i Marketera Roku (Żabka). Więcej na ten temat piszemy tutaj. Laureatów będziemy również fetować podczas naszej gali. Po raz pierwszy nagrodzimy również przedstawicieli studiów produkcyjnych.

Jak co roku na gali będziemy prezentować wyniki największego na rynku badania satysfakcji klientów agencji. Badanie przeprowadzane przez redakcję „Media Marketing Polska" wraz z firmą Kantar obejmuje ok.150 agencji z polskiego rynku. Próbę wyjściową do badania stanowią listy klientów przesłanych redakcji „MMP" przez agencje. Każdego roku informacje są aktualizowane. W badaniu w 2022 r. próba wyjściowa wynosiła 2501 osób - marketerów wysokiego i średniego szczebla.

Partnerem strategicznym gali jest AMS, partnerami głównymi - Havas Media Group i Havas Play, partnerami - JetLine, MZA i Suntago, partnerem technologicznym - GetResponse.

Wszystkich gości zapraszamy - nie zapomnijcie o QR kodach, które otrzymaliście - do "Małej Warszawy" przy ul. Otwockiej 14 od godz. 19:30. Część oficjalna zaczyna się o 20:00. Życzymy owocnych spotkań w branżowym gronie, wielu inspiracji i dobrej zabawy!

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.