Upfield wprowadza nowy produkt roślinny marki Rama

Ambasadorką Ramy Używaj Jak Masło jest Daria Ładocha, kulinarna ekspertka i pasjonatka zdrowego jedzenia.

Upfield, producent żywności roślinnej, wprowadza do sklepów w Polsce nowość: 100% naturalną, 100% roślinną i 100% funkcjonalną Ramę Używaj Jak Masło. Stanowi ona roślinną alternatywę dla produktów odzwierzęcych, oddaje właściwości tradycyjnego masła, nie zawiera konserwantów i oleju palmowego oraz szkodliwych dla zdrowia kwasów tłuszczowych trans. Produkt będzie dostępny w 250-gramowej kostce w wariancie podstawowym i z oliwą z oliwek, oraz w 200-gramowym opakowaniu w wariancie z dodatkiem soli oraz z oliwą z oliwek. Wszystkie produkty w cenie 4,99 zł.

Konsumenci coraz bardziej świadomie podchodzą do swojej diety, ograniczając spożywanie produktów odzwierzęcych. Wciąż rośnie zapotrzebowanie na roślinne alternatywy dla nabiału. Już 12% Polaków nie pije mleka i nie spożywa produktów mlecznych, a 40% konsumentów poszukuje alternatyw dla nabiału bazujących wyłącznie na roślinach. 

Wprowadzeniu nowego roślinnego produktu towarzyszy szeroka i intensywna kampania mediowa z udziałem Darii Ładochy, ekspertki i edukatorki kulinarnej. Upfield wspiera nowość m.in. w telewizji, social mediach oraz w przestrzeni sklepów, w których pojawiają się liczne materiały POS. Zaplanowane zostały także działania PR. Realizacją projektu zajmuje się agencja Yellowcups.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.