Nice To Fit You rozszerza współpracę z Fundacją Maraton Warszawski

Marka cateringu dietetycznego została sponsorem tytularnym Warszawskiej Dychy - biegu na 10 kilometrów, towarzyszącemu 45. Nationale-Nederlanden Maratonowi Warszawskiemu.

To kolejna odsłona współpracy Nice To Fit You i Fundacji Maraton Warszawski. Marka cateringu dietetycznego od kilku sezonów wspiera biegaczy podczas Maratonu i Półmaratonu Warszawskiego – biegów, których sponsorem tytularnym jest firma ubezpieczeniowa Nationale-Nederlanden. W tym roku Nice To Fit You będzie sponsorem tytularnym 2. Warszawskiej Dychy, biegu na 10 km, który odbędzie się 4 września jako wydarzenie towarzyszące 45. Nationale-Nederlanden Maratonowi Warszawskiemu.

18 maja ruszyła rejestracja online uczestników. Do udziału w biegu Nice To Fit You Warszawska Dycha można zgłosić się, wybierając jedną z dwóch ścieżek: tradycyjną – wypełniając formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www imprezy i wnosząc regulaminową opłatę startową oraz charytatywną – biorąc udział w akcji #BiegamDobrze. W tym drugim przypadku zakładając wirtualną zbiórkę uczestnik pozyskuje środki na ważne społeczne cele, a po przekroczeniu kwoty minimalnej 250 zł w prezencie od wspieranej organizacji otrzymuje pakiet startowy na bieg.

Aplikacja mobilna Nice To Fit You, umożliwiająca konfigurowanie programów dietetycznych w kilkudziesięciu opcjach, a także zamawianie pojedynczych posiłków i przekąsek z menu Select, została nagrodzona w konkursie Mobile Trends 2022.

Paweł Piasecki 978 Artykuły

Specjalizuje się w e-commerce i nowych technologiach. Pracował m.in jako tłumacz i redaktor, przez ponad 5 lat przygotowywał codzienny serwis prasowy dla przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. Miłośnik muzyki klasycznej i jazzu.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.