Żabka Jush zachęca, by zamawiać do domu i w plener

Kampania wizerunkowa pod hasłem "Zamawiaj tam, gdzie się dzieje! Do domu i w plener" potrwa do końca sierpnia. Towarzyszy jej aktywacja konsumencka.

Żabka Jush, aplikacja Lite e-commerce (spółki z Grupy Żabka) oferująca zakupy w 15 minut, w najnowszej kampanii wizerunkowej podkreśla, że jest obecna wszędzie tam, gdzie jej użytkownicy. Kampania pod hasłem „Zamawiaj tam, gdzie się dzieje! Do domu i w plener” potrwa do końca sierpnia. Obejmuje między innymi działania OOH - billboardy i citylighty pojawią się w Warszawie, Gdańsku i Krakowie. Zaplanowano też działania z wykorzystaniem nośników na warszawskich rowerach miejskich, w radiu, internecie i mediach społecznościowych.

Działaniom towarzyszy aktywacja konsumencka, w której można otrzymać zniżki za odnalezione hasła i kody. Zostały one ukryte m.in na nośnikach reklam OOH, w mediach społecznościowych aplikacji, a także w promocyjnych materiałach wykorzystywanych w internecie. Każdy z nich to inna zniżka.

- Działaniami podkreślamy DNA naszej marki, którą zbudowaliśmy będąc przede wszystkim jak najbliżej użytkowników. Dlatego zapraszamy ich do uczestniczenia w przygotowanej przez nas miejskiej aktywacji. Pod kodami i hasłami czekają na nich liczne promocje, a szukanie kodów zniżkowych to sposób na nudę i aktywne spędzanie lata w mieście - mówi Kamil Bąkowski, marketing & e-commerce director w Lite e-Commerce.

Za koncept kreatywny odpowiada agencja reklamowa PZL, zakupem mediów zajęła się agencja Zenith, a zdjęcia wykonała Zuza Krajewska, dla której to kolejna współpraca z Żabką Jush.

Paweł Piasecki 999 Artykuły

Specjalizuje się w e-commerce i nowych technologiach. Pracował m.in jako tłumacz i redaktor, przez ponad 5 lat przygotowywał codzienny serwis prasowy dla przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. Miłośnik muzyki klasycznej i jazzu.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.