Nowa audycja Weroniki Wawrzkowicz w Radiu Nowy Świat

Premiera "Wrzenia Nowego Świata", audycji nadawanej ze znanej warszawskiej kawiarni i księgarni, odbędzie się 18 czerwca.

Weronika Wawrzkowicz zaprasza słuchaczy internetowego Radia Nowy Świat (RNŚ) na nową audycję “Wrzenie Nowego Świata”. To cykl rozmów nadawanych w niedzielę w godzinach 10-13 (premiera 18 czerwca) z warszawskiej kawiarni i księgarni prowadzonej przez Fundację Instytut Reportażu. Wydarzenia będzie można zatem posłuchać zarówno na żywo w kawiarni, jak i na antenie RNŚ. Pierwszym gościem będzie aktor Borys Szyc.

W piątek 16 czerwca w RNŚ odbędzie się natomiast premiera „Pod czeskim dachem” Tomasza Ławnickiego – to nowa propozycja w kategorii podcastów extra plus dostępnych tylko dla patronów stacji wspierających ją na Patronite.pl. W ofercie RNŚ jest już ponad 70 podcastów. Najpopularniejszy z nich, „Poszukiwacze politycznego złota” Katarzyny Kasi i Klaudiusza Slezaka, miał w maju br. ponad 580 tys. wejść.

Paweł Piasecki 999 Artykuły

Specjalizuje się w e-commerce i nowych technologiach. Pracował m.in jako tłumacz i redaktor, przez ponad 5 lat przygotowywał codzienny serwis prasowy dla przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. Miłośnik muzyki klasycznej i jazzu.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.