Wavemaker uruchamia Warsaw Center of Excellence pod kierunkiem Jakuba Komorowskiego

Optymalizacja inwestycji w obrębie globalnych platform, poszukiwanie innowacji w obrębie kampanii digitalmarketingowych i koordynacja działań prowadzonych na różnych rynkach stanowią centrum nowej usługi Wavemakera.

Jakub Komorowski (na zdjęciu) kieruje Warsaw Center of Excellence, dywizją do obsługi międzynarodowych klientów uruchomioną właśnie w ramach Wavemakera, agencji mediowej GroupM. Centralizacja w obrębie działów marketingu klientów, a także rosnący udział globalnych platform mediowo-technologicznych w inwestycjach reklamowych tworzą popyt na usługę, którą oferuje nowa struktura. Warsaw Center of Excellence jest partnerem dla reklamodawców szukających międzynarodowego bądź regionalnego partnera mediowego przede wszystkim w zakresie zakupu kampanii w mediach biddable (dostępnych w modelach aukcyjnych).

Warszawski oddział Wavemakera w takiej formule współpracuje już z licznymi markami, m.in. Colgate-Palmolive, Huawei, Honor czy Hill’s.

Jakub Komorowski, szef Warsaw Center of Excellence, ma ponad 15-letnie doświadczenie w branży mediów i reklamy. Z Wavemakerem (wcześniej Maxusem) jest związany od 2007 r., gdzie przeszedł kolejne szczeble kariery – od media plannera, przez group account directora, po regional business unit directora. W Warsaw Center of Excellence wykorzysta wieloletnie doświadczenie w tworzeniu hubów dla regionalnych marek, a także rozbudowaną bazę narzędzi do planowania i optymalizacji międzynarodowych kampanii.

Maciej Florek 2388 Artykuły

Czujnym okiem przygląda się domom mediowym, agencjom interaktywnym i producentom OTC. Odtajnia najbardziej ukryte przetargi. Jego pasją jest kolej i wszystko co z nią związane.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.