Radomir Jaszczuk pokieruje rozwojem sprzedaży Grupy Mullenlowe

Jego oficjalna funkcja to associate director & enterprise development.

W ramach Grupy Mullenlowe, obejmującej spółki Mediahub, MullenloweWarsaw i Octopus Tech, stworzono nowe stanowisko associate directora & enterprise development. Objął je Radomir Jaszczuk, menedżer z wieloletnim doświadczeniem pracy w agencjach digitalowych, performance’owych i reklamowych. Zadaniem Radomira Jaszczuka będzie wzmacnianie biznesu grupy poprzez tworzenie projektów w obszarach transformacji cyfrowej dopasowanych do potrzeb klientów oraz dostosowywanie i sprzedawanie rozwiązań cyfrowych całej organizacji.

W strukturach Grupy Mullenlowe będzie ściśle współpracował z zarządem organizacji, w skład której wchodzą: Robert Winiarski, prezes zarządu i dyrektor finansowy, Kinga Grzelewska, członek zarządu i managing partner MullenloweWarsaw oraz Ewa Góralska, członek zarządu i managing director Mediahub.

Radomir Jaszczuk ostatnio związany był z Digitree Group, gdzie przez sześć lat obejmował m.in. stanowisko ds. rozwoju sprzedaży grupy, w której skład wchodzą np. agencje Ju, Sare oraz Fast White Cat. Poprzednio był członkiem zarządu agencji 360 stopni – Kore. Przez 18 lat wydawał magazyny “Życie Handlowe” i “Kosmetyki”.

Maciej Florek 2388 Artykuły

Czujnym okiem przygląda się domom mediowym, agencjom interaktywnym i producentom OTC. Odtajnia najbardziej ukryte przetargi. Jego pasją jest kolej i wszystko co z nią związane.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.