Cannes Lions 2023: 180HB, DDB, McCann, Ogilvy i VMLY&R na short-listach

Na LinkedIn i Facebooku “MMP" można śledzić relacje z festiwalu.

18 czerwca ogłoszono kolejne short-listy na festiwalu Cannes Lions. Następne projekty z Polski powalczą o statuetki. Są to „Where to Settle” przygotowane przez McCann Poland dla marki Mastercard (trzy nominacje w kategorii direct i dwie w kategorii PR). Kampania „Buy my Cancer” od Ogilvy dla Fundacji Alivia (jedna nominacja w kategorii design, dwie w kategorii media). „The Art of Sex ed” przygotowany przez VMLY&R dla marki Durex (jedna nominacja w kategorii health & wellness). „Better side of winter” McDonald’s od DDB Warszawa (jedna nominacja w kategorii design). „The impossible parade” w ramach Kampanii Przeciw Homofobii od 180heartbeats + Jung v. Matt (jedna nominacja w kategorii media) oraz „My first poison” dla Clovin od FCB&theMilkman (jedna nominacja w kategorii PR).

Na LinkedIn i Facebooku “Media Marketing Polska” można śledzić relację z festiwalu Cannes Lions, którą prowadzą Dagmara Witek-Kuśmider, Bartosz Jeglejewski, Tomek Ziemiański z Publicis Worldwide Poland.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.