Cannes Lions 2023: Brązowy Lew dla VMLY&R za "Sztukę bez wstydu"

Kampanię dla marki Durex zrealizowaną we współpracy z Grupą Ponton nagrodzono w kategorii Health & Wellness.

Kampania “Sztuka bez wstydu” otrzymała Brązowego Lwa na festiwalu Cannes Lions 2023. Kampania zrealizowana dla marki Durex we współpracy z partnerem i ekspertem w dziedzinie edukacji seksualnej – Grupą Ponton, została nagrodzona w kategorii Health & Wellness. Agencja VMLY&R Poland była odpowiedzialna za ideę kreatywną, strategię kampanii, opracowanie technologii i realizację.

Wczoraj ogłoszono również kolejne short-listy na festiwalu Cannes Lions. Trzy agencje z Polski otrzymały siedem nominacji. Kampania “My First Poison” przygotowana przez FCB&theMilkman dla Clovin znalazła się na short-liście w kategorii Brand Experience & Activation. W tej samej kategorii dwie nominacje otrzymał McCann Poland za kampanię “Where to Settle”, którą przygotował dla Mastercard. Tu o statuetkę powalczy również Publicis Worldwide Poland z kampanią “The Liver Check” dla Sanofi. McCann z kampanią “Where to Settle” znalazł się również na trzech short-listach w kategorii Creative Data.

To już 20 nominacji dla agencji z Polski, w tym short-lista w kategorii Titanium.

Na LinkedIn i Facebooku “Media Marketing Polska” można śledzić relację z festiwalu Cannes Lions, którą prowadzą Dagmara Witek-Kuśmider, Bartosz Jeglejewski, Tomek Ziemiański z Publicis Worldwide Poland.

Katarzyna Kacprzak 690 Artykuły

Zajmuje się agencjami reklamowymi i eventowymi. Ma na oku studia produkcyjne i branżę OOH. Gdyby mogła wybrać byłaby kopistką w Bibliotece Aleksandryjskiej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.