Brązowy Lew w Cannes dla Ogilvy za "Buy my Cancer"

Wcześniej Brązowym Lwem nagrodzono VMLY&R za "Sztukę bez wstydu".

Drugiego dnia festiwalu Cannes Lions kampania „Buy my Cancer” od Ogilvy przygotowana dla Fundacji Alivia zdobyła brąz w kategorii design. Wczoraj ogłoszono również kolejne short-listy. Do nominowanych dołączył Publicis Worldwide Poland z kampanią “Little Headhunters powered by LinkedIn”, którą przygotowano dla Fundacji K.I.D.S.

Do tej pory agencje z Polski zdobyły dwa Brązowe Lwy i otrzymały 21 nominacji. Jeżeli dziś wieczorem wszystkie nominacje zamienią się dziś na Lwy, to agencje z Polski powiększą stadko o 12 sztuk! McCANN Poland, 180heartbeats + JUNG v. MATT, Ogilvy i FCB&theMilkman - trzymamy kciuki!

Przypominamy, że na LinkedIn i Facebooku “Media Marketing Polska” można śledzić relację z festiwalu Cannes Lions, którą prowadzą Dagmara Witek-Kuśmider, Bartosz Jeglejewski, Tomek Ziemiański z Publicis Worldwide Poland.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.