Performics - Digitalową Agencją Roku, Albedo Marketing - Agencją Marketing Services Roku

22 czerwca rozstrzygnięto też konkurs Golden Arrow - przyznano 21 nagród głównych i 2 nagrody specjalne.

Redakcja “Media Marketing Polska” przyznała doroczne nagrody dla najlepszych agencji digital i marketing services. Tytuł Digitalowej Agencji Roku trafił do Performics. „Agencja, idąc ramię w ramię z pozostałymi agencjami mediowymi z grupy, jak również zespołami specjalistycznymi, zalicza ubiegły rok do bardzo udanych. Jest jedną z największych struktur ujętych w tym raporcie. Imponują nie tylko jej rozmiary, ale świetnie poukładany biznes połączony z pracą pozostałych spółek Publicisu” – uzasadniano nagrodę.

Wyróżnienia w kategorii digital trafiły do BeDigital (Agencja z klasą), ContentHouse (Agencja do zadań specjalnych), Mint Media (Śmiały gracz), SalesTube (Mistrzowie efektywności) i SEOgroup (Nowy styl biznesu).

Tytuł Agencji Marketing Services Roku przyznano Albedo Marketing. Jak czytamy w raporcie: „Był to doskonały rok dla tej agencji. Coraz szersza oferta usług, projekty międzynarodowe, coraz silniejsza digitalizacja. Do tego świetne wyniki biznesowe”.

Wyróżnienia w tej kategorii trafiły do Human2Human (Nowoczesność w DNA), LVL Up Media (Moc specjalizacji), NAV Agency (W stronę 360 stopni) i Smolar (Partner dla najlepszych).

Nagrodom i wyróżnieniom towarzyszy doroczny raport „Agencje marketing services i digital”, który ukaże razem z numerem 7-8/2023 magazynu „Media Marketing Polska”. Raport będzie dostępny w sklepie internetowym wydawcy (sklep.media.com.pl).

Nagrody i wyróżnienia agencyjne wręczono wczoraj podczas uroczystej gali w warszawskim hotelu Verte.

Podczas wczorajszej uroczystości wręczono również nagrody i wyróżnienia w konkursie Golden Arrow. Jury pod przewodnictwem Izabeli Głodek, dyrektor marketingu Carlsberga, przyznało 21 nagród głównych, dwie nagrody specjalne i 35 wyróżnień. Nagrody główne otrzymały projekty dla następujących klientów: IKEA Retail, Sanofi, Lego, Żabka Polska, Hasbro, TIM, Kaufland Polska, Dell Technologies, Nestlé Polska, Torf Corporation, Yotta, InPost, Intel, Puckie Hospicjum P.w. Św. Ojca Pio, Decathlon, Motorola Mobility (Lenovo Company), Dolnośląskie Centrum Onkologii, Pulmonologii i Hematologii i Fundacja Avalon Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym.

Przyznano również dwie nagrody specjalne (dla agencji Madogz oraz dla teamu Avon i Great Minds – Garden of Words Group) oraz 35 wyróżnień.

Pełną listę nagrodzonych i wyróżnionych oraz szczegóły na temat tegorocznej edycji Golden Arrow można znaleźć tutaj.

Konkurs Golden Arrow istnieje od 2006 r. Co roku jury konkursowe bierze pod lupę narzędzia, innowacyjność i efekty największych zrealizowanych kampanii. Głównym celem konkursu jest promowanie najlepszych praktyk w korzystaniu z narzędzi marketingowych i premiowanie przełomowych rozwiązań. Organizatorami konkursu są “Media Marketing Polska” (VFP Communications Ltd.) oraz Polskie Stowarzyszenie Marketingu SMB.

Piotr Machul 383 Artykuły

Zajmuje się tematyką mediową, głównie telewizyjną i radiową. Przeżył kilkuletni romans z copywritingiem. Zdecydowanie woli dziennikarstwo. Dziwne, że nie mieszka w czeskiej Pradze, bo uwielbia to miasto.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.