Radio Nowy Świat z otwartymi podcastami i spektaklem "NieDochodzenie" na 3. urodziny

Podcasty Radia Nowy Świat będą dostępne dla wszystkich słuchaczy od 8 do 10 lipca. Propozycją stacji na 3. urodziny jest też spektakl "NieDochodzenie" autorstwa Igora Brejdyganta, w reżyserii Wojciecha Malajkata.

Z okazji trzecich urodzin Radia Nowy Świat (RNŚ) od 8 do 10 lipca stacja otwiera wszystkie swoje podcasty. W tych dniach każdy słuchacz, nie tylko patroni, będzie mógł zapoznać się z pełną ofertą 125 tytułów podcastów (13 tys. odcinków) poprzez aplikację RNŚ lub stronę internetową. W ofercie są podcasty z anteny (czyli nagrania audycji do odsłuchania w dogodnym czasie) oraz dostępne tylko online podcasty extra i podcasty extra plus. Najpopularniejszy podcast RNŚ „Poszukiwacze politycznego złota” Katarzyny Kasi i Klaudiusza Slezaka zanotował w maju br. 580 tys. wejść.

Kolejną urodzinową propozycją jest spektakl „NieDochodzenie” autorstwa Igora Brejdyganta, w reżyserii Wojciecha Malajkata. W komedii kryminalnej zagrają: Magdalena Stużyńska, Barbara Wypych, Tadeusz Chudecki, Sambor Czarnota, Paweł Okoński, Jakub Sasak, Aleksander Sosiński, Adam Stasiak, Marcelina Słomian, Magda Jethon oraz Wojciech Mann w roli nadgłosu. Ponadto do ról epizodycznych zaproszono wybitne aktorki i aktorów oraz znane postaci z mediów i świata kultury. W premierowym spektaklu w Teatrze Polonia w Warszawie 9 lipca pojawią się m.in.: Agata Buzek, Ewa Kasprzyk, Marta Kuligowska, Beata Ścibakówna, Beata Tadla, Magda Umer, Katarzyna Żak, Artur Barciś, Marcin Hycnar, Radosław Mróz, Mariusz Szczygieł i Mirosław Zbrojewicz oraz dziennikarze RNŚ: Marcin Kydryński, Grzegorz Markowski, Adam Nowak, Michał Porycki, Patryk Rabiega, Tomasz Raczek i Klaudiusz Slezak. – W każdym spektaklu wystąpią inne gwiazdy. Dzięki temu każdy występ będzie zaskakujący zarówno dla widzów, jak i aktorów – dodaje Magda Jethon. Po kilku spektaklach w Teatrze Polonia sztuka będzie od końca lipca grana w Och-Teatrze.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.