Publicis Worldwide Poland dla Banku BNP Paribas z kampanią #UnexpectedJobs [wideo]

Pracownice i pracownicy Banku BNP Paribas przybliżają swoje role i zadania w banku w nieoczywisty sposób i za pomocą prostego języka.

Agencja Publicis Worldwide Poland realizuje polską odsłonę globalnej kampanii employer branding, w ramach której pracownice i pracownicy Banku BNP Paribas przybliżają swoje role i zadania w banku w nieoczywisty sposób i za pomocą prostego języka. W ramach akcji nazwy ich stanowisk zostały tak zmienione, by jasno informować, czym dana osoba się zajmuje. Celem działań jest przybliżenie pracy w Grupie BNP Paribas, pokazanie jak różni się od tej stereotypowej pracy w bankowości oraz jaki ma wpływ na otaczający świat i lokalne społeczności, a także zachęcenie potencjalnych kandydatów do aplikowania na oferowane przez Bank BNP Paribas stanowiska. Kampania jest realizowana m.in. w mediach społecznościowych pod hasłem #UnexpectedJobs.

Przygotowane przez Publicis Worldwide Poland kreacje są prezentowane w mediach społecznościowych, przede wszystkim w serwisie LinkedIn, ale także na platformie YouTube. Spoty można obejrzeć także w kinach należących do sieci Helios i Cinema City oraz w serwisach VoD. Działania są uzupełniane szerokozasięgową kampanią display realizowaną w internecie oraz kreacjami umieszczonymi na nośnikach OOH w największych miastach: Warszawie, Katowicach, Łodzi i Krakowie. Na poziomie globalnym kampanię można obserwować także we Francji, Holandii, Luksemburgu, Hiszpanii i Portugalii. Dotychczas łącznie w wymienionych krajach spoty z udziałem ambasadorów kampanii doczekały się już ponad 2 mln odsłon.

Materiały stworzone na potrzeby polskiej odsłony kampanii zostały wyprodukowane we współpracy z domem produkcyjnym Prodigious. Havas Media odpowiedzialny był za zakup mediów. Rolę fotografa i reżysera powierzono Rafałowi Meszce.

Katarzyna Kacprzak 690 Artykuły

Zajmuje się agencjami reklamowymi i eventowymi. Ma na oku studia produkcyjne i branżę OOH. Gdyby mogła wybrać byłaby kopistką w Bibliotece Aleksandryjskiej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.