PKO BP z nową kampanią [wideo]

Hasło: "Najlepsza droga to ta, którą wybierasz".

Bank PKO BP rusza z nową kampanią, w której reklamuje usługi zdalne w aplikacji IKO, takie jak np. zakup ubezpieczenia podróżnego (w PKO Ubezpieczenia).

Kampania, która potrwa do września 2023 r., będzie prowadzona w telewizji i internecie. W telewizji ukażą się: 30-sekundowy spot wizerunkowy i 15-sekundowe spoty produktowe. – W ramach kampanii będziemy emitować spoty obrazujące w ciepłych, słonecznych tonacjach czas wypoczynku, spotkania z przyjaciółmi, sąsiadami, podczas których IKO pomaga cieszyć się chwilą. Dzięki możliwościom szybkiego załatwiania spraw finansowych, jakie daje aplikacja, nie musimy przerywać najprzyjemniejszych momentów w życiu. W kampanii kładziemy akcent na poczucie swobody, możliwości realizacji swoich potrzeb tu i teraz – mówi Marek Kozłowski, dyrektor departamentu marketingu w PKO BP.

Emisje spotów zaplanowano w TVP i telewizji Polsat w stacjach głównych i tematycznych. Pomysł kreatywny jest autorstwa agencji AWX, produkcją spotów zajęło się Papaya Films, a planowaniem mediów - Sigma Bis.

Maciej Burlikowski 1736 Artykuły

W "Media & Marketing Polska" od 2000 r. Zajmuje się m.in. branżą telekomunikacyjną, usług finansowych, samochodami i energetyką. Uwielbia podróże dalekie i bliskie.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.