Platige Image przygotowało spot reklamowy dla marki Pokemon

Reżyserką spotu była Claire Norowzian, dwukrotna zwyciężczyni nagrody BAFTA.

Kultowe Pokemony powracają w nowej reklamie współtworzonej przez studio Platige Image. Rolą polskiego studia było m.in. przygotowanie planu zdjęciowego pod kątem implementacji CG, realizacja wszystkich efektów specjalnych, a także końcowe przygotowanie plików emisyjnych dla stacji telewizyjnych z dziewięciu europejskich krajów, w których emitowana jest reklama. Reżyserką spotu była Claire Norowzian, dwukrotna zwyciężczyni nagrody BAFTA.

Zlecenie na produkcje reklamy pozyskało londyńskie biuro Platige Image. Nad projektem czuwał zespół w składzie: Sonia Marcinkowska, producentka, Maciej Szewczenko, VFX supervisor, Agnieszka Górna, head of production oraz Marek Gajowski, head of CG.

Katarzyna Kacprzak 690 Artykuły

Zajmuje się agencjami reklamowymi i eventowymi. Ma na oku studia produkcyjne i branżę OOH. Gdyby mogła wybrać byłaby kopistką w Bibliotece Aleksandryjskiej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.