Otomoto z kampanią online [wideo]

Spoty powstały w ramach konkursu Papaya New Directors.

Internetowy serwis kupna/sprzedaży głównie używanych pojazdów rusza z kampanią reklamową w internecie. Kieruje ją do młodych kierowców, zachęcając do wymiany tego pierwszego, niedoskonałego auta na takie, które pozwoli odczuwać większą przyjemność z jazdy i wygody związanej z posiadaniem samochodu.

Trzy spoty reklamowe pt. “Tort”, “Bajka” i “Klapa”, które będą emitowane podczas kampanii, powstały w ramach 10. edycji konkursu Papaya New Directors organizowanego przez studio produkcyjne Papaya Films. Ich reżyserem jest Wojciech Barczuk.

– Po raz pierwszy w kampanii zwracamy się bezpośrednio do młodych kierowców – wskazuje Artur Wyrzykowski, senior brand manager, Otomoto. – Nasza kampania oparta jest na komediowym koncepcie, który – mamy nadzieję – przykuje uwagę młodszych odbiorców, ale tak naprawdę dotykamy poważnego problemu. Wybierając sprawny samochód, dbamy przede wszystkim o bezpieczeństwo nasze i naszych pasażerów.

Kampania ruszyła 15 września i będzie prowadzona w kanałach mediów społecznościowych Otomoto i na YouTube.

Maciej Burlikowski 1743 Artykuły

W "Media & Marketing Polska" od 2000 r. Zajmuje się m.in. branżą telekomunikacyjną, usług finansowych, samochodami i energetyką. Uwielbia podróże dalekie i bliskie.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.