Powstaje nowa agencja - Marketing Hackers

Jej założycielem jest Marcin Michalski.

Marketing Hackers to nowa agencja strategii digital otworzona przez Marcina Michalskiego (na zdjęciu), byłego członka zarządu i współtwórcy sukcesu Cube Group. Wśród kluczowych pracowników firmy znalazły się m.in. Martyna Lińska, która we wrześniu odeszła z Havas Media, oraz Ewa Bender i Kinga Strzelecka.

Dziś Marketing Hackers strategicznie obsługuje już m.in. salony optyczne Muscat, sklep odzieżowy Naoko Store, salon online z biżuterią Perlove.pl, K.Hebda, a także Forum Media (m.in. właściciel czasopisma “Charaktery”), GreenPort Kołobrzeg (właściciel kompleksu apartamentów inwestycyjnych) czy biuro sprzedaży apartamentów inwestycyjnych Apartcapital.

Marketing Hackers poza strategią specjalizuje się w marketingu w mediach społecznościowych, ze szczególnym uwzględnieniem reklam na Facebooku i Instagramie (Meta Ads). Agencja projektuje również całe kampanie, które opierają się na landing page i marketing automation. Zajmuje się także koordynacją i koncepcją omnichannelowych kampanii, które mogą być realizowane poprzez zasoby klienta (graficy, copywriterzy).

Maciej Florek 2390 Artykuły

Czujnym okiem przygląda się domom mediowym, agencjom interaktywnym i producentom OTC. Odtajnia najbardziej ukryte przetargi. Jego pasją jest kolej i wszystko co z nią związane.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.