"Wybory Nowego Świata w Onecie" od 9 do 13 października

Przez pięć dni na antenie Radia Nowy Świat i w Onet.pl Klaudiusz Slezak i Marcin Zawada będą od godz. 12:05 do godz. 12.25 komentować zbliżające się wybory i przedstawiać najświeższe sondaże.

Program „Wybory Nowego Świata w Onecie”, prowadzony przez dwójkę dziennikarzy – Klaudiusza Slezaka (Radio Nowy Świat, RNŚ) i Marcina Zawadę (Onet), będzie równocześnie emitowany na antenie RNŚ i w Onet.pl od 9 do 13 października w godz. 12:05-12:25. Audycja zostanie zapowiedziana także w Onet Rano 9 października o godz. 8:45 – prowadzący Tomasz Sekielski porozmawia z Klaudiuszem Slezakiem o formule programu.

To kolejny element współpracy pomiędzy tymi mediami. Z końcem września w aplikacji Onet Audio pojawiły się podcasty przygotowywane przez dziennikarzy RNŚ, takie jak „Poszukiwacze politycznego złota” Katarzyny Kasi i Klaudiusza Slezaka, „Z archiwum Pani M.” Magdy Jethon oraz „Punkt widzenia” Beaty Grabarczyk.

W dzień wyborów 15 października w godz. 21-23 Ksenia Maćczak poprowadzi w RNŚ “Wieczór wyborczy” z udziałem gości: prof. Renaty Mieńkowskiej-Norkiene, prof. Macieja Kisilowskiego, Magdaleny Rigamonti, Bartosza Wielińskiego, oraz dziennikarzy stacji: Olgi Bobienko, Klaudii Kowalczyk i Klaudiusza Slezaka, obecnych w sztabach wyborczych. 16 października w audycji “Nowy świt” (godz. 6-10), prowadzonej przez Mateusza Andruszkiewicza, Beata Grabarczyk i Klaudiusz Slezak będą rozmawiać z zaproszonymi gośćmi o tym, co wydarzyło się dzień wcześniej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.