Christina Aguilera i Latto w nowej odsłonie "Did Somebody Say" Just Eat Takeaway.com [wideo]

Za kreację odpowiada McCann London.

Korzystając z dużego rozgłosu pierwszej odsłony platformy kreatywnej "Did Somebody Say" ("Czy ktoś powiedział") z udziałem Snoop Dogga i Katy Perry, firma Just Eat Takeaway.com (w Polsce właściciel Pyszne.pl) oparła na niej również najnowszą globalną kampanię. Tym razem postawiono na ikonę popu Christinę Aguilerę i wschodzącą gwiazdę hip-hopu Latto.

W 60-sekundowym spocie stanowiącym oś kampanii dwie główne bohaterki występują w strojach w barokowym stylu jako królowe opery, którym uwijający się wokół kurierzy w pomarańczowych barwach Just Eat Takeaway.com oferują szereg potraw, w tym tacos, miski poke i świeżą tajską sałatkę. Firmie zależało na podkreśleniu, że ma w ofercie szeroki wybór dań, także od lokalnych dostawców czy z kuchni etnicznych, nadających się zarówno na różne okazje i pory dnia, w tym późne śniadanie, lunch i obiad.

Kampania będzie prowadzona w telewizji, OOH i DOOH, kinie, mediach społecznościowych i radiu. W Wielkiej Brytanii i Irlandii rusza 13 października, a w kolejnych miesiącach zostanie wprowadzona na wielu rynkach europejskich oraz w Kanadzie i Australii. Za kreację odpowiada McCann London, za planowanie i zakup mediów - UM, działania w digitalu - Dept, obsadę i negocjacje z artystami - Talent Republic, działania PR - Weber Shandwick globalnie, a Mischief w Wielkiej Brytanii.

Paweł Piasecki 1016 Artykuły

Specjalizuje się w e-commerce i nowych technologiach. Pracował m.in jako tłumacz i redaktor, przez ponad 5 lat przygotowywał codzienny serwis prasowy dla przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. Miłośnik muzyki klasycznej i jazzu.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.