Agencja Ju z nową kampanią dla Pandory [wideo]

Za współpracę z influencerami odpowiada agencja Digital Soulmates.

W przygotowanej przez agencję Ju kampanii bierze udział muzyczny duet Lanberry & Tribbs. To pierwsza tego typu inicjatywa w historii marki biżuteryjnej Pandora w Polsce.

Ważnym elementem kampanii jest konkurs #MojeMomentyzPandora skierowany do konsumentów, który prowadzony będzie na TikToku i Instagramie. Zadaniem uczestników jest stworzenie Rolek (Reels) przedstawiających małe, ale dające dużo radości momenty z ich życia.

Za przygotowanie koncepcji i kreacji, nadzór kreatywny, a także za cały przebieg kampanii, dobór artystów oraz organizację konkursu odpowiada agencja Ju, należąca do grupy kapitałowej Digitree. Za współpracę z influencerami odpowiada agencja Digital Soulmates, za produkcję wideo i sesję zdjęciową – Szaban Production.

Maciej Florek 2390 Artykuły

Czujnym okiem przygląda się domom mediowym, agencjom interaktywnym i producentom OTC. Odtajnia najbardziej ukryte przetargi. Jego pasją jest kolej i wszystko co z nią związane.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.