Pierwsza Gala PR 25 października

"Media Marketing Polska" uhonoruje, najlepsze agencje PR, specjalistów i zespół z branży. Przedstawimy także wyniki nowego badania - GPS Public Relations.

Redakcja „Media Marketing Polska" po raz pierwszy wręczy nagrody dla branży PR podczas uroczystej, specjalnej gali, która odbędzie się 25 października br. o godz. 19.30 w hotelu Renaissance Warsaw Airport w Warszawie. Redakcja już od sześciu lat w corocznym raporcie specjalnym „Agencje PR" publikuje wyniki badań satysfakcji klientów agencji public relations działających na polskim rynku oraz przyznaje im nagrody i wyróżnienia.

 W tym roku oprócz raportu „Agencje PR", który ukazał się razem z „Media Marketing Polska" 9/2023, odbędzie się branżowa gala – wszystko po to, aby jeszcze bardziej uhonorować najlepsze agencje oraz zintegrować branżę: agencje, klientów i media.

Wręczymy nagrody i wyróżnienia dla  Agencji PR Roku  Te wyjątkowe nagrody to połączenie twardych danych z badania, wiedzy i dziennikarskiego doświadczenia Uwzględniamy wyniki badań, dane finansowe, informacje o biznesie firmy, które redakcja gromadzi przez cały rok, przygotowując magazyn oraz serwisy.

Podczas Gali przyznamy także oraz nagrody redakcyjne - dla Osobowości PR Roku i dla Zespołu PR Roku

Na uroczystości premierę będzie miało także nowe badanie GPS PR – przeprowadzone wśród czołowych klientów agencji PR, którzy m.in. wypowiedzieli się na temat kierunków rozwoju rynku PR, ocenili poziom cen usług, prognozowali poziom swoich budżetów w przyszłym roku i odnieśli się do kwestii procedur w przetargach PR. Nie zabraknie  inspiracji - Krzysztof Domeradzki, Media Domain Operational Lead, Kantar Polska wygłosi prelekcję pt. "Czy trzeba odlecieć w kosmos, żeby zrozumieć marki przyszłości?"

Partnerem strategicznym Gali jest MSL, a partnerem - Haleon.

Więcej o gali na:https://galapr.media.com.pl/

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.