BNP Paribas udostępnia zakup lub wynajem aut online

Bank oferuje różne formy finansowania.

Bank BNP Paribas uruchamia internetową platformę mamGo, poprzez którą można kupić lub wynająć samochody. Są na niej różne marki samochodów dostępne od ręki, zarówno spalinowe, jak i elektryczne, oferowane przez partnerów banku – dealerów i brokerów samochodowych. Platforma udostępnia trzy formy finansowania do wyboru: kredyt samochodowy w Banku BNP Paribas, wynajem od Arval lub leasing w BNP Paribas Leasing Solutions. Na platformie dostępna jest także porównywarka ofert finansowych i pojazdów, kalkulator opłat i rat miesięcznych.
 
Po uzyskaniu decyzji o przyznaniu finansowania klienci zostaną zaproszeni do dealera, gdzie podpisywana jest umowa i odbierany pojazd. Pierwsi użytkownicy platformy mamGO - jak deklaruje BNP Paribas - będą mogli skorzystać z promocji i odebrać voucher Euronet o wartości 2 tysiące złotych.
 
Platforma mamGo została stworzona i jest obsługiwana przez BNP Paribas Group Service Center (spółkę technologiczną dostarczającą globalne rozwiązania dla spółek grupy BNP Paribas).
Maciej Burlikowski 1743 Artykuły

W "Media & Marketing Polska" od 2000 r. Zajmuje się m.in. branżą telekomunikacyjną, usług finansowych, samochodami i energetyką. Uwielbia podróże dalekie i bliskie.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.