El Padre Agencją Eventową Roku 2023 według "MMP"

Wyróżnione zostały: Endorfina Events, Walk Events, Fire! i Argentum.

W tegorocznej edycji raportu “Agencje Eventowe” redakcja magazynu “Media Marketing Polska” przyznała tytuł Agencji Eventowej Roku El Padre. Wyróżnione zostały: Endorfina Events, Walk Events, Fire! i Argentum.

- W czasie pandemii bardzo martwiliśmy się o branżę eventową, ale dane z naszego najnowszego raportu o agencjach eventowych świadczą o tym, że prawie całkowicie wyzdrowiała. Nierzadko notowane są kilkusetprocentowe wzrosty obrotów w stosunku do bazy, która była tworzona już w postpandemicznej rzeczywistości. Cieszy także zapotrzebowanie klientów na coraz bardziej złożone, często bardzo kreatywne projekty. Cieszy wchodzenie nowych technologii do realizacji i coraz większa dbałość o środowisko przy produkcji. Problemy są te same co zwykle w całej branży komunikacji marketingowej – przetargi ze zbyt krótkimi terminami, niepodawanie budżetu przez klienta, niejasne procedury wyboru. A czasem kłopoty z płatnościami - mówi Tomasz Wygnański, redaktor naczelny "MMP".

El Padre, które odnotowało wysoki wzrost w swoich obrotach, prezentuje się jako dynamiczna i rozwijająca się agencja na rynku event marketingu. El Padre doceniamy za zdolność do obsługi różnorodnych projektów na skalę krajową i międzynarodową oraz jej rosnącą pozycję w branży.

Raport dostępny jest razem z listopadowym numerem magazynu “Media Marketing Polska” w salonach Empik oraz tutaj.

Elementem raportu jest badanie satysfakcji klientów agencji eventowych przeprowadzone przez Kantar Polska metodą wywiadów telefonicznych. W raporcie prezentujemy portrety 15 agencji.

Katarzyna Kacprzak 697 Artykuły

Zajmuje się agencjami reklamowymi i eventowymi. Ma na oku studia produkcyjne i branżę OOH. Gdyby mogła wybrać byłaby kopistką w Bibliotece Aleksandryjskiej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.