Dokument Julii Groszek zwycięża w NEM Awards 2023

Nagrodę wręczono wczoraj podczas forum NEM Zagreb.

Polska dokumentalistka Julia Groszek została nagrodzona na forum NEM Zagreb 2023. Statuetki NEM Awards 2023 wręczono wczoraj podczas uroczystej gali w Zagrzebiu. Polka odebrała nagrodę w kategorii Dokumentary Series/Feature-Length Documentary Film za projekt „Sugarland”.

W konkursie NEM Awards –  w kategorii Best Drama TV Series in the CEE – w gronie trzech finalistów znalazł się jeszcze serial TVP „Polowanie na ćmy” (o czym pisaliśmy tutaj). Ostatecznie wygrał serial HBO/Warner Bros. Discovery „Spy/Master”.

Forum telewizyjno-filmowe NEM Zagreb 2023 odbywa się w stolicy Chorwacji w dniach 6-8 grudnia. Tegoroczna edycja jest trzecią – poprzednie odbyły się w latach 2019 i 2022.

Magazyn „Media Marketing Polska” i serwis MMP24.pl są partnerami mediowymi imprezy.

Zdjęcie: Piotr Machul

Piotr Machul 393 Artykuły

Zajmuje się tematyką mediową, głównie telewizyjną i radiową. Przeżył kilkuletni romans z copywritingiem. Zdecydowanie woli dziennikarstwo. Dziwne, że nie mieszka w czeskiej Pradze, bo uwielbia to miasto.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.