“Pierwszy program" Wojciecha Muzala zamiast “Pierwszego śniadania w Tok-u" Piotra Maślaka

"Pierwsze śniadanie w Tok-u" było emitowane w godz. 5-7 rano od 2012 r. Prowadzący audycję Piotr Maślak przechodzi do TVP.

19 stycznia br. zostało wyemitowane ostatnie wydanie „Pierwszego śniadania w Tok-u”, a Piotr Maślak, prowadzący od ponad dekady pierwszą poranną audycję Radia Tok FM (godz. 5-7 rano w dni powszednie) pożegnał się ze słuchaczami stacji. W tych samych godzinach od 22 stycznia będzie emitowany “Pierwszy program” z Wojciechem Muzalem jako gospodarzem audycji. Muzal był wcześniej w tej stacji wraz z Adamem Ozgą współprowadzącym popołudniowe pasmo pasma „Tok360. Podsumowanie dnia”. Ozga zostanie teraz jedynym gospodarzem tego pasma emitowanego od poniedziałku do piątku w godz. 18:00-19:20.

Piotr Maślak poinformował na swoim profilu na Facebooku, że decyzją nowego prezesa Telewizji Polskiej Tomasza Syguta obejmuje w tej spółce kierownictwo Agencji Kreacji Publicystyki, Dokumentu i Audycji Społecznych. Maślak przed dołączeniem do Radia Tok FM w 2012 r. pracował w kilku stacjach radiowych (Wawa, Zet, Plus) oraz telewizyjnych (Nasza – dziś TV4, RTL7 – dziś TVN7, Polsat – “Wydarzenia”, Puls – “Puls Raport” i TVP, gdzie przygotowywał m.in. reportaże dla “Wiadomości”).

Wojciech Muzal jest związany z Tok FM od grudnia 2020 r., wcześniej przez ponad 14 lat pracował w Polskim Radiu, najpierw jako korespondent w Sieradzu, a następnie kierownik Redakcji Informacji, Publicystyki i Nowych Mediów w Radiu Łódź.

Paweł Piasecki 1032 Artykuły

Specjalizuje się w e-commerce i nowych technologiach. Pracował m.in jako tłumacz i redaktor, przez ponad 5 lat przygotowywał codzienny serwis prasowy dla przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. Miłośnik muzyki klasycznej i jazzu.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.