Flashscore ma 3,25 miliona użytkowników miesięcznie

W 2023 roku łączna liczba wyświetleń aplikacji i portalu, które oferują relacje na żywo i wyniki meczów piłkarskich, tenisowych i wielu innych zawodów sportowych, wyniosła ponad 8,5 miliarda.

Najpopularniejszą dyscypliną sportową wśród polskich użytkowników Flashscore (aplikacji i portalu należących do czeskiej firmy technologicznej Livesport) była oczywiście piłka nożna. Z liczbą ponad 6 miliardów wyświetleń ma 9-krotną przewagę nad tenisem (694 miliony). Kibice piłki nożnej bardziej interesują się najlepszymi światowymi drużynami ligowymi niż reprezentacją Polski - FC Barcelona wygrywa w tym pojedynku stosunkiem 5,6 do 3,8 miliona wyświetleń.  W rankingu sportowców najlepsza polska tenisistka Iga Świątek wygrywa zdecydowanie z czołowym piłkarzem Robertem Lewandowskim (odpowiednio 2,7 miliona i 1,9 miliona wyświetleń). Więcej statystyk pokazujących, co przyciągało uwagę użytkowników Flashscore w minionym roku, na poniższej infografice.

- Wsłuchaliśmy się w potrzeby użytkowników ze wszystkich naszych rynków i będziemy wprowadzać kolejne ulepszenia także w 2024 roku i później - zapewnia Pavel Krbec, CEO Flashscore. – To wielki rok dla sportu, z międzynarodowymi turniejami piłkarskimi, Igrzyskami Olimpijskimi, a także ekscytującymi mistrzostwami świata w hokeju na lodzie w Pradze. Nasi użytkownicy mogą się spodziewać, że będziemy w centrum tego wszystkiego – dodaje.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.