Interactive Day Festival za nami [FOTORELACJA]

Event zorganizowała po raz czwarty agencja Pride & Glory Interactive.

W krakowskim klubie Fabryka odbył się dwudniowy Interactive Day Festival. Jest to cykl cokwartalnych wydarzeń skierowanych do środowisk artystycznych i reklamowych. Czwarta edycja, po raz pierwszy płatna, zgromadziła około 450 uczestników. Na głównej scenie festiwalu pojawili się m.in.:

  • Rafał Betlejewski, twórca kontrowersyjnych reklam i akcji społecznych;
  • Konrad "Kony" Czarkowski, lalkarz medialny i showman, znany m.in. z programu "Mam talent";
  • Mirella von Chrupek i Abe-S, znani szerzej jako Hodowcy Zabawek;
  • Olga Szablewicz-Pisuk z Platige Image, reżyserka filmu 3D "Sala samobójców";
  • Mariusz Pełechaty i Przemysław Pawlak, przedstawiciele agencji interaktywnej Adv.pl, twórcy reklamy wirusowej Serca i Rozumu;
  • Jacek Opaluch, dyrektor artystyczny agencji interaktywnej K2 Internet;
  • Elżbieta Dymna i Marcin Rutkiewicz, reprezentujący polską scenę street art.

Poza sceną główną odbywały się równoległe warsztaty fotografii, copywritingu i marketingu w wydaniu mikro- i małych przedsiębiorstw, które zgromadziły kilkadziesiąt osób. Pierwszy dzień zakończyło after party dla wszystkich gości. Wyświetlony został kultowy film "The Yes Men Fix The World".
Organizatorem cyklu Interactive Day jest agencja interaktywna Pride & Glory Interactive. Sponsorem wydarzenia została marka Desperados. Partnerami wspomagającymi festiwal były firmy IdeaFix, Visualsupport oraz Wyższa Szkoła Europejska im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie. Patronat nad imprezą od pierwszej edycji sprawuje IAB Polska.
Festiwal odbywał się w dniach 24-25 czerwca br.
Maciej Florek 2382 Artykuły

Czujnym okiem przygląda się domom mediowym, agencjom interaktywnym i producentom OTC. Odtajnia najbardziej ukryte przetargi. Jego pasją jest kolej i wszystko co z nią związane.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.