Reklamoteka

Fartuch od KFC, wybuchowy pakiet od Mountain Dew i sejf Jacka Daniel'sa.

KFC grilluje

Brązowe fartuchy z napisem "Brazer" to część wsparcia nowej oferty grillowej w KFC. Noszą je pracownicy restauracji. W ten sposób sieć przekonuje, że naprawdę ma grillowanego, ręcznie przygotowywanego kurczaka, a przy tym można – jak wiadomo – się solidnie pobrudzić.

Skok adrenaliny

Pakiet z "materiałem wybuchowym" i saperskim nożem zapowiadał nowe opakowanie napoju Adrenalina Mountain Dew. Można spodziewać się, że wypicie dużej butelki tego energetyku daje rzeczywiście wybuchową dawkę energii.

Sejf Jacka Daniel’sa

Zaproszenia, nawet te zwykłe papierowe, pozostają ciekawą enklawą kreatywności. Na kartoniku od Jacka Daniel’sa znajdował się "sejf" – w środku trzy kupony na bezpłatne drinki na imprezie marki.  Zaczniemy pewnie od whiskey and soda i whiskey and cola, później warto lepiej poznać tajniki miksologii, czyli sztuki tworzenia drinków.

Fot. Krzysztof Plebankiewicz

Tomasz Wygnański 787 Artykuły

W MMP prawie od 20 lat pisze o marketerach i strategiach marketingowych, a także o detalistach, BTL, digitalu i badaniach. Właściciel 8- kilogramowego kota.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.