Cytaty

Refleksyjny Hartman, Maziarski "Uważa Rze...", Piątek zazdrości Majewskiemu, Siezieniewski marzy o normalności, niemedialny Nergal... czyli ustne perły sierpnia.

"Mam olbrzymi dystans do mediów" (Adam „Nergal" Darski)

"Dzisiaj Polskiemu Radiu potrzebny jest przede wszystkim spokój. Po latach demontażu tej instytucji, politycznych huraganów, które przez nią się przetoczyły, będę chciał jej przywrócić jakąś normalność" (Andrzej Siezieniewski)

"Oferta religijna jest niesłychanie łatwa. To jest taki fast food etyczny i duchowy, dostarczający łatwych wzruszeń i łatwych nadziei, a w dodatku zapewniający poczucie, że jest się lepszym, że się autentyczniej i prawdziwiej uczestniczy w życiu duchowym niż inni – niewyznający jedynej prawdziwej wiary" (Jan Hartman)

"Kiedyś w jakimś wywiadzie powiedziałem, że magazyn "Uważam Rze" przypomina trochę swoisty biuletyn sekty - z bezkrytycznym entuzjazmem jest czytany przez swoich wyznawców, natomiast ludzi spoza sekty nudzi i irytuje. Jednak sekta, czyli grupa docelowa tego pisma, jest na tyle duża, że pozwala je utrzymać" (Wojciech Maziarski)

"...szczerym podziwem napełnił mnie Szymon Majewski. Pamiętam go, jak kilkanaście lat temu zaczynał karierę, wyglądał tak samo jak teraz i był tak samo jak teraz kompletnie nieśmieszny. Różnica polega na tym, że teraz zarabia miliony" (Tomasz Piątek)

 

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.