GoldenSubmarine przygotowała nowy serwis Golfa VI

Agencja GoldenSubmarine przygotowała na zlecenie Kulczyk Tradex nowy serwis internetowy dla modelu Volkswagen Golf VI. Auto pozycjonowane jest jako jeden...

Agencja GoldenSubmarine przygotowała na zlecenie Kulczyk Tradex nowy serwis internetowy dla modelu Volkswagen Golf VI. Auto pozycjonowane jest jako jeden z najbardziej udanych modeli stworzonych przez koncern Volkswagena. Cechują je: oryginalna stylistyka, funkcjonalność, niezawodność i bezpieczeństwo.

Serwis WWW nowego modelu Golfa jest bogaty w treści i elementy multimedialne. Niepowtarzalność i atrakcyjność site'u mają zapewnić filmy prezentujące samochód, nastrojowa muzyka, zbliżenia i charakterystyczne ujęcia. Internetowy serwis produktowy w całości oparto na alegorii zmysłów.

Agencja interaktywna GoldenSubmarine obsługuje Volkswagena w Polsce. Realizuje projekty internetowe firmy, jest m.in. twórcą mikrostron dla innych modeli marki takich jak VW Scirocco czy Passat CC. (BG)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.